Biz Kimiz ?

Vitisanti Makina 1968 yılında küçük bir talaşlı imalat atölyesi olarak kurulmuş, zaman içinde, Din-Mak Mühendisler birliği, Tim-Kol Koll.Şti isimleri altında, Demir Çelik ve Boru fabrikaları, makina ve sistemleri imalatları ve montajları faaliyetlerini Türkiye’nin değişik illerinde gerçekleştirmiş ve 2004 yılından bu yana Vibrasyon sönümleme sistemleri ile devam ettirmiştir.

Kurulduğu günden itibaren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; 2004 yılından bu yana Vibrasyon sönümleme sistemleri ile devam ettirmiştir. Vibrasyon, titreşim, vibrasyon takozu, titreşim sönümleme ünitesi, vibrasyon önleme, şok emici takoz, preslerde darbe önleme, binaları darbelerden koruma, titreşim takozu, vibrasyon damperi ve benzeri titreşimi çözme alanlarında hizmet ve üretim yapmaktadır.

  • Müşteriye değer katmak
  • Yaratıcılık ve yenileşim
  • İş sağlığı ve güvenliği
  • Sürdürülebilir gelecek için sorumluluk almak
  • Ürün kalitesi ve sürekliliği

Vibrasyon endüstrisindeki uzmanlığımızla, yaşam kalitesini yükselten ürün ve hizmetler sunmak ve toplumun ekonomik, sosyal gelişimini üst seviyelere taşımak.

Teknik açıdan kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir anlayışla; bağımsızlık, tarafsızlık, gizlilik prensipleri doğrultusunda; uygun metod, cihaz ve uzman personelimizin yer aldığı, iyi bir mesleki çalışma ve teknik uygulama ile zamanında ölçüm ve analiz hizmetleri sunmak.